-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013586-a
Завершена
2 092 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
58449c4ed76445629e595266b89fe045
Внутрішній номер закупівлі:
30272308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013586-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-06-30-014576-a
Очікувана вартість:
2 092 890.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРАКСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071827
-
Контактна особа:
Віталій БАБАРИЦЬКИЙ 380505985508 bvi.artel@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ СУРІКОВА, буд. 3, офіс 6
Ціна пропозиції
2 092 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ce66d8a60bc4605b6ec28e9018b6868
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013586-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРАКСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071827
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ СУРІКОВА, буд. 3, офіс 6
Номер договору:
95
Сума договору:
2 092 890.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 744 075.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний