• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)

559 685.45 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
02
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b7adfdbe67ee405ab327a10bfac6417e
Внутрішній номер закупівлі: 30272309
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013588-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Оксана Бикова +380980719795 bykovaoksana1982@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 559 685.45 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 18:22 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 18:22 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження: 02.09.2026 18:22 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴559 685.45 Фармацевтична продукція