-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шини вантажні Continental- ID: UA-2026-09-01-010736-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257549
Військова частина Е6117 ЄДРПОУ: 20001438ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки (спеціального п...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки (спеціального призначення)
- ID: UA-2026-09-01-010629-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257546
Військова частина А2943 ЄДРПОУ: 24973457ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабора...×-
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)
- ID: UA-2026-09-01-010730-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257545
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02010830ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги з питань а...×-
ДК 021: 2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосування ПК АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації")
- ID: UA-2026-09-01-010733-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257543
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз.- ID: UA-2026-09-01-010725-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257542
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник металевий- ID: UA-2026-09-01-010729-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257541
КП Комунгосп ДМР ЄДРПОУ: 34535962ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-010735-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257538
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
профіль білий- ID: UA-2026-09-01-010726-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257536
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Котел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за...×-
Котел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
- ID: UA-2026-09-01-010723-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257535
Військова частина А4919 ЄДРПОУ: 26639509ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд та випробування вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-01-010721-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257533
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спостереження за станом охоронно-тривожної сигналізації службових приміщень Тур...×-
Послуги спостереження за станом охоронно-тривожної сигналізації службових приміщень Тур'є-Реметівської сільської ради
- ID: UA-2026-09-01-010712-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257530
Тур'є-Реметівська сільська рада Ужгородського району ЄДРПОУ: 04351280ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клемна колодка ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-010720-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257529
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОСНИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05266524ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві захисні віконниці-ставні Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні мате...×-
Металеві захисні віконниці-ставні Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали.
- ID: UA-2026-09-01-010718-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257527
ПОЧАТКОВА ШКОЛА ІМЕНІ СОФІЇ РУСОВОЇ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42242146ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Муфти для ізольованих кабелів- ID: UA-2026-09-01-010717-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257526
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-010716-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257525
ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 35330156ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -