-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти - Бензин А95- ID: UA-2026-09-03-006377-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279817
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приаддя. товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харч...×-
Кухонне приаддя. товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-006386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279815
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36550008ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок- ID: UA-2026-09-03-006376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279813
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-006365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279811
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавровий лист.- ID: UA-2026-09-03-006373-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279807
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по доставці підручників- ID: UA-2026-09-03-006381-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279804
Римачівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018184ДК 021:2015: 79800000-2 Друкарські та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель (ДК 021:20...×-
Юридично-консультаційне обслуговування з питань здійснення публічних закупівель (ДК 021:2015 79140000-7 Послуги з юридичної консультації та правового інформування)
- ID: UA-2026-09-03-006367-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279802
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОЛОНКІВСЬКОЇ ОТГ ЄДРПОУ: 41850927ДК 021:2015: 79140000-7 Послуги з юридичної консультації та правового інформуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Панкреатин, Ліполітичних ОД : 10000- ID: UA-2026-09-03-006364-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279801
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-03-006366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279800
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тех.Масло М10ДМ 4,5л/Агро Мотор; Тех.Масло М10ДМ 9,4л/Агро Мотор.- ID: UA-2026-09-03-006369-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279799
КП Великобірківської селищної ради "Добробут" ЄДРПОУ: 37601414ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-006370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279798
ДП Сутисківський ліцей Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 21724156ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-03-006362-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279797
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кури-тушки, охолоджені, ДСТУ 3143- ID: UA-2026-09-03-006349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279795
Комунальне некомерційне підприємство "Братська лікарня" Братської селищної ради Миколаївської області ЄДРПОУ: 01998331ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ- ID: UA-2026-09-03-006361-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279794
УТОРОПСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20553132ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Систе...×-
Послуги з впровадження модулю «Конектор до Електронного суду» комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» для обміну е-документами із судами та модулю «Поштовий клієнт»
- ID: UA-2026-09-03-006351-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279793
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00032945ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-