-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006376-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
1 327 268.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
18
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2c95c59c69fd47ceaa2d301290131e65
Внутрішній номер закупівлі:
30279813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006376-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125672
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ямпольська Вікторія Олександрівна 380486879204 V.Yampolska@imtp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 327 268.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 12:42 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 12:42 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 12:42 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 327 268.75 Пісок