-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-000169-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259084
Володарська селищна рада ЄДРПОУ: 04359732ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор- ID: UA-2026-09-02-000167-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259083
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407690ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-000166-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259082
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп'ютерної техніки.- ID: UA-2026-09-02-000156-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259078
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409878ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут ППР ф20, муфта ППР ф20, 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюб...×-
Кут ППР ф20, муфта ППР ф20, 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-000163-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259077
Комунальне підприємство «Центральна міська лікарня м. Олександрії» Олександрійської міської ради ЄДРПОУ: 05493838ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рулон марлевий 0,9 x 1000,00 м (НК 031:2024: M020107 - Ватно-марлеві вироби в рулонах, НК...×-
Рулон марлевий 0,9 x 1000,00 м (НК 031:2024: M020107 - Ватно-марлеві вироби в рулонах, НК 024:2023: 48126 - Рулон марлевий нестерильний)
- ID: UA-2026-09-02-000155-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259076
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургоні...×-
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобілів)
- ID: UA-2026-09-02-000159-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259075
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення топографо-геодезичних робіт частини вул. Княгині Ольги в с. Холодновідка Льві...×-
Виготовлення топографо-геодезичних робіт частини вул. Княгині Ольги в с. Холодновідка Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-000158-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259072
Зимноводівська сільська рада ЄДРПОУ: 04372282ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-000154-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259070
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Млинівська в с. Томахів Рівненського району Рівненської обла...×-
Поточний ремонт покриття вул. Млинівська в с. Томахів Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-02-000148-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259069
Бабинська сільська рада Рівненської області ЄДРПОУ: 40128400ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Turbo гранули для прочистки каналізації- ID: UA-2026-09-02-000150-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259068
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги пов'язані з утриманням прибудинкових територій (послуги ескава...- ID: UA-2026-09-02-000151-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259067
ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладка для стійки- ID: UA-2026-09-02-000147-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259066
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена прісноводна- ID: UA-2026-09-02-000145-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259064
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
томатна паста- ID: UA-2026-09-02-000142-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259063
НОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565313ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -