• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобілів)

Завершена

5 896.00 UAH без ПДВ
Номер: 1d618a1c833c4639a2025dcb064184e8
Внутрішній номер закупівлі: 30259075
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-000159-a   
Замовник: Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"
Контактна особа: Чернецька Ангеліна 380661245520 lskaptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 5 896.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015:34330000-9 – Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобілів)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Остапчук Лідія Аркадіївна
Ціна пропозиції 5 896.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 08:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 938cbda5c35c4f24b964a78df57ac122
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-000159-a-a1
Постачальник: ФОП Остапчук Лідія Аркадіївна
Номер договору: 279/1
Сума договору: 5 896.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 279-1 від 31.08.2026.pdf
docx
Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для фі...
pdf
Протокол № 144 від 31.08.2026.pdf