-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столик розкладний на колесах- ID: UA-2026-09-04-012489-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301151
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для господарських цілей (мастики, шпаклівки та інше)- ID: UA-2026-09-04-012484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301150
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської міської ради Косівського району Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 20552807ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Пакети для сміття" (Код ДК 021:2015 : 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети...×-
"Пакети для сміття" (Код ДК 021:2015 : 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття)
- ID: UA-2026-09-04-012492-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301149
Ліцей "Сихівський" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22335988ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо).- ID: UA-2026-09-04-012479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301148
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників, код ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обс...×-
Перезарядка вогнегасників, код ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-04-012486-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301147
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-04-012481-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301146
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-012478-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301145
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24618851ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка гембльована клеєна 2000*300*50 мм- ID: UA-2026-09-04-012482-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301144
Регіональний ландшафтний парк "Знесіння" ЄДРПОУ: 13806354ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі колеса для насосів- ID: UA-2026-09-04-012480-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301143
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту транспортних засобів: автомобіль спеціального призначення FIAT DOBLO, VI...×-
Послуги з ремонту транспортних засобів: автомобіль спеціального призначення FIAT DOBLO, VIN ZFA26300009048442, 2010 року випуску, військовий номер 7905 Т6
- ID: UA-2026-09-04-012472-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301139
Військова частина А5157 ЄДРПОУ: 26643422ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1Макаронні вироби (макарони)- ID: UA-2026-09-04-012471-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301138
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Свинина заморожена першої-екстра та другої категорії- ID: UA-2026-09-04-012470-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301137
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, а саме ремонт шкільного автобуса.
- ID: UA-2026-09-04-012475-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301133
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Злинської сільської ради ЄДРПОУ: 44153624ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учасників заходу (під час проведення культурно-мистецького проєкту «...×-
Послуги з перевезення учасників заходу (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-04-012464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301132
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк
- ID: UA-2026-09-04-012467-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301128
Школа І-ІІІ ступенів № 248 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03871971ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -