• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Робочі колеса для насосів

438 ВО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)

509 823.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
06
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3bac1911068f49c3828a5c5e0acc6583
Внутрішній номер закупівлі: 30301143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012480-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 509 823.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:27 - 20.09.2026 13:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴509 823.33 Робочі колеса для насосів