• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо).

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)

385 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
12
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 18b12bd5cda94a9b90469e7cd1403c3a
Внутрішній номер закупівлі: 30301148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012479-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Мартинюк Ірина Миколаївна 380332282209 PEV-ZAKUPIVLI@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 385 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:27 - 20.09.2026 18:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴385 750.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо).