-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МОП мікрофібра універсальний, щітка "Йоршик" для унітаза з підставкою, набір для...×-
МОП мікрофібра універсальний, щітка "Йоршик" для унітаза з підставкою, набір для прибирання «Лентяйка» (совок + волоть з ручками) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-012763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245993
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи, код ДК 021:2015-45330000-9- ID: UA-2026-08-31-012762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245992
Заклад дошкільної освіти №28 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 35045548ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель 6х80, 6х60, з грибовидним комірцем і забивним шурупом, Дюбель SFX 10х60/6х70 універ...×-
Дюбель 6х80, 6х60, з грибовидним комірцем і забивним шурупом, Дюбель SFX 10х60/6х70 універсал з шурупом
- ID: UA-2026-08-31-012760-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245991
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Первинна професійна підготовка поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції; під...×-
Первинна професійна підготовка поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції; підвищення кваліфікації та перепідготовка поліцейських та цивільного персоналу охорони
- ID: UA-2026-08-31-012756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245986
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
малошумний підсилювач L-діапазону- ID: UA-2026-08-31-012746-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245985
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захис...×-
Автоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-08-31-012753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245984
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло вершкове, молоко, сир к/м, сметана, кефір, ряженка, йогурт- ID: UA-2026-08-31-012754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245983
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245980
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт приміщення (роботи з ремонту та заміни електрообладнання харчоблоку) в Рі...×-
«Поточний ремонт приміщення (роботи з ремонту та заміни електрообладнання харчоблоку) в Рівненському ліцеї №1 РМР за адресою: м. Рівне, вул. Литовська, 11.»
- ID: UA-2026-08-31-012748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245979
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22565458ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245978
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245977
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 «Зернові культури та картопля»- ID: UA-2026-08-31-012742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245976
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі та фрукти (Петрушка молода свіжа; Кріп свіжий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква молода...×-
Овочі та фрукти (Петрушка молода свіжа; Кріп свіжий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква молода свіжа; Буряк столовий молодий; Капуста білоголова свіжа; Часник свіжий; Яблука свіжі; Апельсини свіжі; Мандарини свіжі; Лимони свіжі; Перець солодкий свіжий; Банани свіжі; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Кабачки свіжі)
- ID: UA-2026-08-31-012738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245973
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15130000-8 М’ясопродукти (фарш курячий)- ID: UA-2026-08-31-012740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245972
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцей ім.Романа Шухеви...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-012737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245971
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -