-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-009053-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282466
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторного дослідження питної води та піску в закладах освіти Греб...×-
Послуги з проведення лабораторного дослідження питної води та піску в закладах освіти Гребінківської селищної ради
- ID: UA-2026-09-03-009056-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282464
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43973801ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-09-03-008656-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282463
Військова частина А4769 ЄДРПОУ: 26637841ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-03-009062-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282461
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво- ID: UA-2026-09-03-009064-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282460
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля марки HYUNDAI- ID: UA-2026-09-03-009058-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282459
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45307457ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: "Капітальний ремонт спортивної зали з облаш...×-
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: "Капітальний ремонт спортивної зали з облаштуванням туалету для маломобільних груп населення в Опішнянському державному художньому ліцеї імені Василя Кричевського за адресою: Полтавська область с-ще. Опішня, вул. В’ячеслава Чорновола, 21." Коригування"
- ID: UA-2026-09-03-009050-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282458
Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського ЄДРПОУ: 26399293ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання території біля пам’ятних знаків, пам’ятників, Меморіального комплексу.- ID: UA-2026-09-03-009055-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282457
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-09-03-009052-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282456
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Функціональне навчання працівників з питань цивільного захисту- ID: UA-2026-09-03-009049-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282455
КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХТИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ-МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЄДРПОУ: 38637352ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінки визначення ринкової вартості автомобіля NISSAN реєстраційний номер АС3028...×-
Послуги з оцінки визначення ринкової вартості автомобіля NISSAN реєстраційний номер АС3028ІВ
- ID: UA-2026-09-03-009043-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282454
МАР'ЯНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04334933ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-03-009051-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282452
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило)- ID: UA-2026-09-03-009017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282451
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25660016ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до службового автомобіля ГАЗЕЛЬ- ID: UA-2026-09-03-009034-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282449
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перчатки робочі- ID: UA-2026-09-03-009046-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282448
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -