-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-02-013578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272298
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-02-013576-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272297
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб д/чищення унітазу- ID: UA-2026-09-02-013577-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272296
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВООДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НОВООДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38412224ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автонавантажувач вилочний- ID: UA-2026-09-02-013573-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272295
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 42415100-9 АвтонавантажувачіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали(журнали 1-4 класи)- ID: UA-2026-09-02-013574-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272293
Зеленська сільська рада ЄДРПОУ: 04357360ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунал...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 134 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гончара Олеся, 23
- ID: UA-2026-09-02-013570-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272292
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів. Поточний ремонт, налаштівання та підготовка до повірки вимірювачів тиску механічних
- ID: UA-2026-09-02-013572-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272290
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для відзначення та нагородження (медалі "За заслуги перед Вугледарською гро...×-
Продукція для відзначення та нагородження (медалі "За заслуги перед Вугледарською громадою" в комплекті з посвідченням та футляром)
- ID: UA-2026-09-02-013568-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272289
ВУГЛЕДАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЄДРПОУ: 22026974ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-771_24930000-2 Фотохімікати (Фотохімікати та рентгенівська плівка)- ID: UA-2026-09-02-013567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272287
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
технічного обслуговування легкового спеціалізованого автомобіля- ID: UA-2026-09-02-013554-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272286
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в місті Дніпрі ЄДРПОУ: 01183346ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бандаж 93х554х716- ID: UA-2026-09-02-013564-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272284
КП "ЦЗО ХМР" ЄДРПОУ: 40848524ДК 021:2015: 34631400-3 Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Натрію хлорид (МНН: Sodium chloride), Хлоргексидин (МНН: Chlorhexidine) (код ДК021:2015:33...×-
Натрію хлорид (МНН: Sodium chloride), Хлоргексидин (МНН: Chlorhexidine) (код ДК021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-02-013565-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272283
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 45751498ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 64- ID: UA-2026-09-02-013561-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272282
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-09-02-013562-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272281
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44394423ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового харчування для учнів Яринівської гімназії Сарненської...×-
Послуги з організації одноразового харчування для учнів Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району
- ID: UA-2026-09-02-013560-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272280
ЯРИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33213880ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -