-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бандаж 93х554х716
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013564-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
4 905 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
31
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6505f935f6bf43eca4119eab2adafd5d
Внутрішній номер закупівлі:
30272284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013564-a
Замовник:
КП "ЦЗО ХМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул. Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Бабенко Владислав Павлович 380577253217 v.babenko_czo@city.kharkiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34631400-3 Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 905 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 18:20 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 18:20 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 18:20 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:08
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВТНЕВЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО"
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖОВТНЕВЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО"
UA-EDR 37765988
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 905 000.00 Бандаж 93х554х716