-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового харчування для учнів Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013560-a
Завершена
154 235.20
UAH без ПДВ
Номер:
9ade6b9064634084a18c92b254afe9ca
Внутрішній номер закупівлі:
30272280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013560-a
Замовник:
ЯРИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33213880
-
Адреса:
34580, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Яринівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушмирук Ольга 380992012528 znz_yarunivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
154 235.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового харчування для учнів Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району
Кількість
1820 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
34580, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Яринівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 44
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Ціна пропозиції
154 235.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2078feb2a9de4cd9812a1bbcc01add1b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013560-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Номер договору:
20
Сума договору:
154 235.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний