-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточні ремонтні роботи та заправка картриджів- ID: UA-2026-09-01-006592-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253413
фінансове управління Мостиської міської ради ЄДРПОУ: 44049752ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Панелі відображення для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії п...×-
Панелі відображення для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-09-01-006564-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253412
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 14:22)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме супровід прогр...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме супровід програми «Облік бюджетної установи»
- ID: UA-2026-09-01-006584-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253407
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНТУ" ЄДРПОУ: 38478573ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власник...×-
послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-006507-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253406
5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій «А» СБ України ЄДРПОУ: 20003360ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао (ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)- ID: UA-2026-09-01-006561-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253400
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сири різні- ID: UA-2026-09-01-006570-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253399
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опора карданного вала ЗІЛ-130- ID: UA-2026-09-01-006571-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253396
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер- ID: UA-2026-09-01-006572-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253393
Відділ культури,молоді,спорту та туризму Дубовецької сільської ради ЄДРПОУ: 44073116ДК 021:2015: 22462000-6 Рекламні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція Oukitel- ID: UA-2026-09-01-006559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253391
ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)- ID: UA-2026-09-01-006549-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253389
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельний саморіз в дерево 4,8*35 Оцинкований – 250 шт. Саморіз 3,5*40 по дереву 1 шт —...×-
Покрівельний саморіз в дерево 4,8*35 Оцинкований – 250 шт. Саморіз 3,5*40 по дереву 1 шт — 1000 шт (ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі )
- ID: UA-2026-09-01-006552-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253386
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38328929ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видача технічних умов на приєднання до системи централізованого водопостачання і водовідве...×-
Видача технічних умов на приєднання до системи централізованого водопостачання і водовідведення.
- ID: UA-2026-09-01-006563-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253385
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE у кількості 8 (вісім) штук; Ноутбук DELL Pro 15 Essential PV1525...×-
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE у кількості 8 (вісім) штук; Ноутбук DELL Pro 15 Essential PV15250 Carbon Black (PV15250_RPLU_005_P_WP) у кількості 16 (шістнадцять) штук;
- ID: UA-2026-09-01-006568-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253384
Військова частина А4706 ЄДРПОУ: 26632878ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини та мастильні матеріали- ID: UA-2026-09-01-006550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253383
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для миття рук- ID: UA-2026-09-01-006558-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253382
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 33741100-7 Засоби для миття рукАктивна -