-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE у кількості 8 (вісім) штук; Ноутбук DELL Pro 15 Essential PV15250 Carbon Black (PV15250_RPLU_005_P_WP) у кількості 16 (шістнадцять) штук;
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006568-a
Завершена
1 231 584.00
UAH з ПДВ
Номер:
91ceda38981a4a27b1219843c353fe46
Внутрішній номер закупівлі:
30253384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006568-a
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Крівєнко Олександр Володимирович 380968735827 o.syvolap@mil.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 231 584.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ноутбук DELL Pro 15 Essential PV15250 Carbon Black (PV15250_RPLU_005_P_WP)
Кількість
16 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАВЕРТРЕЙД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43120417
-
Адреса:
82472, Україна, Львівська область, с. Розгірче, Стрийський район, вул. Стрийська, будинок 76
Ціна пропозиції
1 231 584.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a0b91e064d640908d59b1b0fcdfba38
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-006568-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАВЕРТРЕЙД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43120417
-
Адреса:
82472, Україна, Львівська область, с. Розгірче, Стрийський район, вул. Стрийська, будинок 76
Номер договору:
315-ПЗ
Сума договору:
1 231 584.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 026 320.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE: 55 950.00000 UAH без ПДВ
Ноутбук DELL Pro 15 Essential PV15250 Carbon Black (PV15250_RPLU_005_P_WP): 48 999.00000 UAH без ПДВ
Ноутбук DELL Pro 15 Essential PV15250 Carbon Black (PV15250_RPLU_005_P_WP): 48 999.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний