-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у т.ч. тепличного (троянда - 72 шт.) -72 шт.- ID: UA-2026-08-31-000061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233307
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби спеціального призначення (мапа акрилова Херсонщини- 100 шт) - 100 шт- ID: UA-2026-08-31-000060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233306
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у т.ч. тепличного (троянда -51 шт.) -51 шт.- ID: UA-2026-08-31-000059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233305
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-000058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233304
Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг ЄДРПОУ: 35373963ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/вид...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
- ID: UA-2026-08-31-000057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233303
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби спеціального призначення (прапор - 8 шт) - 8 шт- ID: UA-2026-08-31-000056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233302
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Зах...×-
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233301
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль, спеції, приправи. Код ДК 021:2015:15870000-7- ID: UA-2026-08-31-000054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233300
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі за кодом ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-000053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233299
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблоки за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-08-31-000052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233298
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція.- ID: UA-2026-08-31-000051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233297
ЛІЦЕЙ № 2 СЕЛИЩА КРИЖОПІЛЬ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23107383ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з мож...×-
Котел настінний газовий у комплекті з насадкою примусової витяжки димових газів та з можливістю підключення котлів у каскади ( ДК 021:2015-44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-08-31-000050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233296
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44069297ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай липовий, меліса сушена. Код ДК 021:2015:15860000-4- ID: UA-2026-08-31-000049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233295
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби, код ДК 021:2015 15850000-1- ID: UA-2026-08-31-000048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233294
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао "Мрія" 100гр. Код ДК 021:2015: 15840000-8- ID: UA-2026-08-31-000047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233293
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -