-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-011563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300251
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-04-011580-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300250
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 15510000-5: Молоко (Молоко)- ID: UA-2026-09-04-011574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300248
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370030ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-04-011568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300243
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення сонячних батарей с.Боголюбове- ID: UA-2026-09-04-011573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300242
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 45261215-4 Встановлення на дахах сонячних панелейАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного заку...×-
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-011565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300241
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикети від мишей та щурів (ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція)- ID: UA-2026-09-04-011561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300240
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (борошно пшеничне)», код відповідно до Єдиного закупівельного словник...×-
«Продукти харчування (борошно пшеничне)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «115610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості»
- ID: UA-2026-09-04-011562-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300239
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій радіоелектронного моніторингу- ID: UA-2026-09-04-011536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300233
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали реєстарції- ID: UA-2026-09-04-011555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300225
Товстенська селищна рада ЄДРПОУ: 02045722ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали- ID: UA-2026-09-04-011549-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300224
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03360874ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 38550000-5 Лічильники- ID: UA-2026-09-04-011539-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300221
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41818470ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шліфмашина кутова- ID: UA-2026-09-04-011543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300220
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (Держівський ЗЗСО І-ІІ ст.)- ID: UA-2026-09-04-011544-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300218
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-011548-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300217
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради ЄДРПОУ: 44125214ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -