-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду- ID: UA-2026-09-04-012867-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301529
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-04-012862-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301526
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Клей-олівець- ID: UA-2026-09-04-012857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301525
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5) згідно коду ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-012851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301520
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ АЛЬТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20509042ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-04-012853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301519
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик ABS (Код 31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів за...×-
Датчик ABS (Код 31610000-5 - Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-012860-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301517
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Кошма пожежна" (ДК 021:2015 (CPV) : 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захи...×-
"Кошма пожежна" (ДК 021:2015 (CPV) : 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-012855-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301516
Ліцей "Сихівський" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22335988ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 138 кВт у кожусі- ID: UA-2026-09-04-012858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301515
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496) ЄДРПОУ: 23311346ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична нагрівна плита для кабінету біології- ID: UA-2026-09-04-012859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301514
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік)- ID: UA-2026-09-04-012852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301513
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі Львівські, сухі фасування 100гр.; Мак фасований- ID: UA-2026-09-04-012849-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301512
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900...×-
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900-1000г
- ID: UA-2026-09-04-012844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301511
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піч Конвекційна- ID: UA-2026-09-04-012845-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301510
Середня загальноосвітня школа № 42 м. Львова ЄДРПОУ: 23887307ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали( цемент, піна-клей, полістерол, плінтус, добори для ламінату)( код...×-
Конструкційні матеріали( цемент, піна-клей, полістерол, плінтус, добори для ламінату)( код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-09-04-012848-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301509
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43440981ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вулканізатор- ID: UA-2026-09-04-012828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301507
Військова частина Т0430 ЄДРПОУ: 26641966ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-