• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 138 кВт у кожусі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

598 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
48
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 615559d86e934cbba7a9591a0d046fd9
Внутрішній номер закупівлі: 30301515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012858-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496)
Контактна особа: ЯСІНСЬКА Світлана Олександрівна 380681256161 SYasinska@adps.dpsu
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 598 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:56 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:56 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:56 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴598 333.33 Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 138 кВт у кожусі