• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду

500(НТБ)_22110000-4

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

58 411.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
34
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1e4cd2a8172b429daca98dc708391b90
Внутрішній номер закупівлі: 30301529
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012867-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 58 411.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:57 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:57 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:57 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 411.00 Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду