-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
( Яйце куряче ) Яйце С1- ID: UA-2026-09-05-000351-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303262
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Помід...×-
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Буряк столовий молодий, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-05-000352-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303261
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "СТАНКІВСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЄДРПОУ: 22387749ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яловичина, свинина за кодом ДК 021:2015-15110000-2 (М’ясо)- ID: UA-2026-09-05-000350-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303260
ГЛИБОЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203353ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-09-05-000348-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303259
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена рибаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект джерела безперебійного живлення та інші комплектуючі- ID: UA-2026-09-05-000347-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303258
ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Р.К. РАПІЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33683577ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння гороху- ID: UA-2026-09-05-000346-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303257
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5)- ID: UA-2026-09-05-000345-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303256
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 ЄДРПОУ: 03351823ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для шкільної їдальні- ID: UA-2026-09-05-000343-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303255
Великоключівський ліцей Нижньовербізької сільської ради ЄДРПОУ: 20566703ДК 021:2015: 39100000-3 МебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче харчове столове першої категорії- ID: UA-2026-09-05-000344-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303254
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20520842ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-05-000340-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303253
Військова частина А5247 ЄДРПОУ: 26646308ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти ( Молоко Молочна Поляна 2,5% 900г., Сметана Простонаше 20%)- ID: UA-2026-09-05-000342-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303252
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15500000-3 Молочні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-05-000341-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303251
Радіоастрономічний інститут Національної академії наук України ЄДРПОУ: 02772020ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Захищені носії ключової інформації (токени)- ID: UA-2026-09-05-000337-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303250
Військова частина А4796 ЄДРПОУ: 26637367ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 14:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-05-000339-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303249
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43391217ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Старлінк- ID: UA-2026-09-05-000338-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303248
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняЗавершена -