-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-002152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235451
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилет монтажника Sturm- ID: UA-2026-08-31-002147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235450
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 Абразивні вироби (Атаман круг відрізний 125/1,2/22.23 метал; Hauer диск відрізн...×-
14810000-2 Абразивні вироби (Атаман круг відрізний 125/1,2/22.23 метал; Hauer диск відрізний по металу 76/1,2/10)
- ID: UA-2026-08-31-002150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235448
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти, корзини квітів- ID: UA-2026-08-31-002148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235447
ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04356461ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-002146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235446
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт і технічне обслуговування легкових транспортних засобів загального призначення чи й...×-
Ремонт і технічне обслуговування легкових транспортних засобів загального призначення чи його складових частин у тому числі з використанням матеріалів
- ID: UA-2026-08-31-002144-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235445
Військова частина А1225 ЄДРПОУ: 22992781ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали- ID: UA-2026-08-31-002128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235442
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-002142-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235441
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов'язкового страхування цивільно- правової відповідальності власників назе...×-
Послуги обов'язкового страхування цивільно- правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-002137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235440
Вільшанський ліцей Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 22224444ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби основа для маскувальної сітки- ID: UA-2026-08-31-002140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235439
Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 40927506ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельни...×-
Комп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30230000-0 Комп"ютерне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235434
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05509151ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі поличкові посилені- ID: UA-2026-08-31-002130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235432
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальванічні елементи (батарейки)- ID: UA-2026-08-31-002124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235430
ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-08-31-002123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235429
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване жирність не менше 2,5%- ID: UA-2026-08-31-002125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235428
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -