-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя...×-
Послуги з очищення покрівлі та водовідвідних зон будівлі від снігу, льоду, бурульок, листя, гілок, сміття та інших сторонніх предметів за адресою: м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1 павільйон 3; 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».
- ID: UA-2026-09-02-007589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266382
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 90620000-9 Послуги з прибирання снігуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування дизель-генератора SDMO GS410SK (Київське відділення)- ID: UA-2026-09-02-007563-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266380
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40081258ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
матеріали для проведення робіт господарським способом( саморізи, сітка, рейки)- ID: UA-2026-09-02-007583-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266375
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-02-007587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266374
КЗ Комунальний заклад Сумської обласної ради "Шосткинський ліцей спортивного профілю" ЄДРПОУ: 42360261ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор України- ID: UA-2026-09-02-007577-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266373
Відділ соціального захисту населення Гадяцької міської ради ЄДРПОУ: 43936445ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі- ID: UA-2026-09-02-007579-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266372
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-007566-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266370
Комунальне підприємство "Семенівська лікарня" Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради ЄДРПОУ: 01999494ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (вапно хлорне)- ID: UA-2026-09-02-007561-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266366
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04338486ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з приєднання об'єкта до газорозподільної системи Оператора ГРМ (котельні за а...×-
Послуги з приєднання об'єкта до газорозподільної системи Оператора ГРМ (котельні за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84)
- ID: UA-2026-09-02-007569-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266364
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-02-007567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266362
Будищенський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189825ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Труба сталева профільна)- ID: UA-2026-09-02-007582-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266361
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування вантажу- ID: UA-2026-09-02-007565-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266360
ДП "Одеський державний цирк" ЄДРПОУ: 02174847ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 98370000-7 Поховальні та супутні послуги(ритуальні послуги, пов`язані з о...×-
код ДК 021:2015 98370000-7 Поховальні та супутні послуги(ритуальні послуги, пов`язані з організацією проведення поховання померлого мешканця Білопільської міської територіальної громади Салати Дмитра Олександровича)
- ID: UA-2026-09-02-007557-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266357
КУ Благоустрій Білопілля ЄДРПОУ: 43536170ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка швидкозшивач, папка Справа, файл А4- ID: UA-2026-09-02-007553-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266356
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "РОСИНКА" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26386043ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Різальні інструменти для Вінницького обласного центру зайнятості.- ID: UA-2026-09-02-007555-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266352
ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392714ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -