-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо, літнє- ID: UA-2026-08-31-011128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244396
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за проведенням робіт на об"єкті "Капітальний ремонт водопровідн...×-
Технічний нагляд за проведенням робіт на об"єкті "Капітальний ремонт водопровідної мережі в с. Остапівка Миргородського району Полтавської області"
- ID: UA-2026-08-31-011132-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244395
КП «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради ЄДРПОУ: 39954400ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт за об'єктом:...×-
Роботи із здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт за об'єктом: "Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі (заходи з енергозбереження), Кегичівської селищної ради за адресою: 64040, Україна, Харківська область, Берестинський район, с. Мажарка, вулиця Поштова, 17/1 (коригування)"
- ID: UA-2026-08-31-011131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244393
Кегичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04396963ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Швидкомонтований утеплений ангар з монтажем та автоматичними розсувними воротами- ID: UA-2026-08-31-011125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244387
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1...×-
ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади)
- ID: UA-2026-08-31-011116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244384
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-011115-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244383
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд протягом усього періоду будівництва на об’єкті: «Капітальний ремонт мост...×-
Авторський нагляд протягом усього періоду будівництва на об’єкті: «Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О100720 Васильків - Княжичі -Лука - Гореничі - /М06/ км 20+119»
- ID: UA-2026-08-31-011101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244381
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-011106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244380
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26239738ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового...×-
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
- ID: UA-2026-08-31-011094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244376
Військова частина А-0707 ЄДРПОУ: 07698400ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244375
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31220000-4: Елементи електричних схем (Коробка під 2 перемикача ; Вилка кутова...×-
ДК 021:2015:31220000-4: Елементи електричних схем (Коробка під 2 перемикача ; Вилка кутова з/з; Розетка 1-а з/з; Автоматичний вимикач; Клемна колодка)
- ID: UA-2026-08-31-011113-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244374
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-011110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244373
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби (ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби)- ID: UA-2026-08-31-011104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244371
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул...×-
Здійснення авторського нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Мазепи від буд. №20 до буд. №22-А в с. Левків Житомирського району Житомирської області»
- ID: UA-2026-08-31-011095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244369
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж- ID: UA-2026-08-31-011096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244368
Державна установа "Табір для тримання військовополонених "Захід 4" ЄДРПОУ: 08563932ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -