-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011094-a
Завершена
12 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
622620d4be084aaeb06f6d3f3d3d7e4c
Внутрішній номер закупівлі:
30244376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011094-a
Замовник:
Військова частина А-0707
×
-
Код ЄДРПОУ:
07698400
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
12 980.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДІДУХ ЄВГЕНІЙ РОМАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3167420979
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
12 980.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6789dc1395ea49f9bc03f69967c3bec7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011094-a-a1
Постачальник:
ДІДУХ ЄВГЕНІЙ РОМАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3167420979
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
132
Сума договору:
12 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:54
Статус:
Підписаний