-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (Папки, Файли, Ручка) Комунальний заклад "Центр...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (Папки, Файли, Ручка) Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Сальник
- ID: UA-2026-08-31-007928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241200
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Стрічка до касового апарату)- ID: UA-2026-08-31-007911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241199
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-007907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241197
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-08-31-007903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241196
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської ді...×-
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської діяльності, а саме багатофункціональний пристрій EPSON L6490 (C11CJ88405) для забезпечення роботи бухгалтерської служби ОНЕУ)
- ID: UA-2026-08-31-007913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241189
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення картриджа- ID: UA-2026-08-31-007909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241187
Комунальне некомерційне підприємство "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Маньківської селищної ради Черкаської області ЄДРПОУ: 41777601ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 Код 42131000-6 - Крани, вентилі та клапани.(Придбання матеріалів для ремонту т...×-
ДК 021:2015 Код 42131000-6 - Крани, вентилі та клапани.(Придбання матеріалів для ремонту тепломережі.Кран шаровий 1/2 В/Н (вода). (Відповітрювач Giacomini).
- ID: UA-2026-08-31-007919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241184
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КОЛОСОК" С.ТИННЕ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34021615ДК 021:2015: 42131000-6 Крани, вентилі та клапаниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування електронного лічильника електроенергії- ID: UA-2026-08-31-007905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241182
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради ЄДРПОУ: 40516392ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя(пістолет для герметика)- ID: UA-2026-08-31-007901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241178
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 38500540ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними м...×-
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-08-31-007900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241177
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-08-31-007899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241175
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту- ID: UA-2026-08-31-007887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241174
Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради» ЄДРПОУ: 26136949ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сплави- ID: UA-2026-08-31-007889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241168
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44920000-5 (Вапно негашене)- ID: UA-2026-08-31-007898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241164
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Л. Гузара (окремими ділянками) в м. Яремче...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Л. Гузара (окремими ділянками) в м. Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області (Коригування)
- ID: UA-2026-08-31-007881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241163
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАктивна -