-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Містківському ліцеї Пустомитівської м...×-
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Містківському ліцеї Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015358-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288688
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відра для сміття- ID: UA-2026-09-03-015354-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288686
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування обліку та проведення електропостачання Народного Дому в с. Завидови...×-
Послуги з облаштування обліку та проведення електропостачання Народного Дому в с. Завидовичі Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання
- ID: UA-2026-09-03-015351-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288682
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15620000-0 - Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-03-015350-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288681
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу із використанням систем нак...×-
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу із використанням систем накопичення електричної енергії, гібридних інверторів, електрощитового обладнання та супутніх послуг з проєктування, монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію
- ID: UA-2026-09-03-015348-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288680
ВСП "Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП" ЄДРПОУ: 00301977ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо підготовки кадрів з питань публічних закупівель (Послуги з професійної підгот...×-
Послуги щодо підготовки кадрів з питань публічних закупівель (Послуги з професійної підготовки спеціалістів - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 80510000-2) з видачею сертифікату встановленого зразка
- ID: UA-2026-09-03-015349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288679
КП Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 42587236ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура водопровідна - ДК 021:2015 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, к...×-
Арматура водопровідна - ДК 021:2015 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Арматура АНИ ПЛАС кнопка бок. WC 6050М - ДК 021:2015 42131200-8 Арматура, що визначена за конструктивними ознаками; Кран шаровий в/з баб. STRONG - ДК 021:2015 42131260-6 Кульові крани; Кран шаровий STANDART - ДК 021:2015 42131260-6 Кульові крани; Шланг водопровідний гнучкий - ДК 021:2015 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-015347-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288678
Інститут ядерних досліджень Національної академії наук України ЄДРПОУ: 23724640ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Лента "FLAS...×-
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Лента "FLASHBAND" 50*10м, Лента "FLASHBAND" 75*10м)
- ID: UA-2026-09-03-015342-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288676
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лійка- ID: UA-2026-09-03-015345-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288674
Сільське комунальне підприємство "Поляницякомунсервіс" ЄДРПОУ: 38074503ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Степлер SIGMA ресорн, Скоби 14мм RT-0134 гартовані, Скоби 12мм RT-0132 гартовані, Скоби 1...×-
Степлер SIGMA ресорн, Скоби 14мм RT-0134 гартовані, Скоби 12мм RT-0132 гартовані, Скоби 10мм RT-0132 гартовані, Ключ трубний 90-2" , Ключ трубний 90-1 1/2", Ключ трубний 45 1", Пістолет д/піни, Біта PH2/PH1 65мм, Біта PН2 - 50мм, Рулетка 5м (ДК 021:2015:44510000-8 — Знаряддя
- ID: UA-2026-09-03-015346-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288673
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована Подільська 920 г- ID: UA-2026-09-03-015341-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288672
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-09-03-015340-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288671
Відокремлений структурний підрозділ "Шепетівський фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34363226ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки паперові- ID: UA-2026-09-03-015337-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288669
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021-2015 42210000-1 «Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та об...×-
ДК 021-2015 42210000-1 «Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну» (Слайсери)
- ID: UA-2026-09-03-015333-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288668
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2167 ЄДРПОУ: 08267926ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Пустомитівському ліцеї імені Митропол...×-
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Пустомитівському ліцеї імені Митрополита Володимира Стернюка Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015336-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288667
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -