• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу із використанням систем накопичення електричної енергії, гібридних інверторів, електрощитового обладнання та супутніх послуг з проєктування, монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

1 610 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
15
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3bc1d2c070924cd3a59c420791e11295
Внутрішній номер закупівлі: 30288680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015348-a   
Замовник: ВСП "Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП"
Контактна особа: Піддубюк Марина Володимирівна +380362620480 retk@nuwm.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 610 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 22:51 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 22:51 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 22:51 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 610 166.67 Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу із використанням систем накопичення електричної енергії, гібридних інверторів, електрощитового обладнання та супутніх послуг з проєктування, монтажу, пусконалагодження і введення в експлуатацію