-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Степлер SIGMA ресорн, Скоби 14мм RT-0134 гартовані, Скоби 12мм RT-0132 гартовані, Скоби 10мм RT-0132 гартовані, Ключ трубний 90-2" , Ключ трубний 90-1 1/2", Ключ трубний 45 1", Пістолет д/піни, Біта PH2/PH1 65мм, Біта PН2 - 50мм, Рулетка 5м (ДК 021:2015:44510000-8 — Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015346-a
Завершена
3 604.00
UAH з ПДВ
Номер:
69bb86bc03364a10848727449cf994ce
Внутрішній номер закупівлі:
30288673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015346-a
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голубєва Оксана Олексіївна +380669227164 k242451@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 604.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Степлер SIGMA ресорн
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Скоби 14мм RT-0134 гартовані
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Скоби 12мм RT-0132 гартовані
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Скоби 10мм RT-0132 гартовані
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ключ трубний 90-2"
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ключ трубний 90-1 1/2" с
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ключ трубний 45 1
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Пістолет д/піни
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Біта PH2/PH1 65мм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Біта PН2 - 50мм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Рулетка 5м
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2975424176
-
Контактна особа:
Мунтянов Радіон Олександрович 0681202941
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Музична, буд. 85
Ціна пропозиції
3 604.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a726ce662c704c5891e1aea9c69dce81
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015346-a-a1
Постачальник:
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2975424176
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Музична, буд. 85
Номер договору:
24
Сума договору:
3 604.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний