-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Пресформи (для БудРем)- ID: UA-2026-08-31-001437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234735
ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (...×-
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
- ID: UA-2026-08-31-001429-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234734
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998803ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та ус...×-
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Зварювальний апарат (напівавтомат + маска) De Walt)
- ID: UA-2026-08-31-001438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234731
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-001428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234729
Жидачівське УДКСУ Львівської області ЄДРПОУ: 37942901ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-08-31-001422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234728
Ліцей №37 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887129ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки. Леска до бензокоси Диск до бензокоси- ID: UA-2026-08-31-001434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234727
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Садова в с.Малий Раковець,Білківської сільської...×-
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Садова в с.Малий Раковець,Білківської сільської ради,Хустського району ,Закарпатської області.
- ID: UA-2026-08-31-001414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234726
Білківська сільська рада ЄДРПОУ: 04349449ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рука...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукав пл. 16мм/100м Kopos чорна, мп Коліно 26х3/4з+, бр Заглушка 20 Lexline, стрічка ФУМ 12ммх0,1ммх12м FADO+)
- ID: UA-2026-08-31-001426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234724
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник NIK2300- ID: UA-2026-08-31-001415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234723
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАДІЯ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37489301ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби (засіб для миття скла та дзеркал, засіб для ванної кімнати),...×-
Миючі та дезінфікуючі засоби (засіб для миття скла та дзеркал, засіб для ванної кімнати), код ДК:021:2015:39830000-9-Продукція для чищення
- ID: UA-2026-08-31-001419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234722
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна- ID: UA-2026-08-31-001420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234721
Державна установа "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38503358ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво- ID: UA-2026-08-31-001418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234720
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ "ПОДОЛЯНЧИК" ЄДРПОУ: 23652484ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олії рафіновані соняшникові, ДСТУ 4492- ID: UA-2026-08-31-001411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234719
Відділ освіти Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44033810ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби (код за ЕЗС ДК 021:2015 15850000-1 Макаронні вироби)- ID: UA-2026-08-31-001416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234718
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карта пацієнта який вибув зі стаціонару, медична карта стаціонарного хворого, вкладка до м...×-
Карта пацієнта який вибув зі стаціонару, медична карта стаціонарного хворого, вкладка до медичної карти стаціонарного хворого, інформаційна добровільна згода пацієнта А6, висновок, інформаційна добровільна згода пацієнта А5 - ДК 021:2015-22820000-4 Бланки
- ID: UA-2026-08-31-001409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234716
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" МАЛОВІЛЬШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994764ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -