-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-01-009258-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256085
КУ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44343117ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відключення електроустановок. Підключення електроустановок- ID: UA-2026-09-01-009256-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256084
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ячмінь фуражний- ID: UA-2026-09-01-009268-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256082
ФІЛІЯ "ПІВДЕННИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45620164ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер ТМ AlpinAir Everest 18- ID: UA-2026-09-01-009254-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256081
Тур'є-Реметівська сільська рада Ужгородського району ЄДРПОУ: 04351280ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-01-009252-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256080
Ліцей №5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20834187ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-009265-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256079
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 05465258ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відшкодування вартості лікарських засобів, відпущених хворим згідно "Програми цукрови...×-
відшкодування вартості лікарських засобів, відпущених хворим згідно "Програми цукровий та нецукровий діабет на 2026 рік" затвердженої рішенням сесії Баранинської сільської ради від 19.06.2026 року № 9, у відповідності до чинного законодавства України
- ID: UA-2026-09-01-009267-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256078
Баранинська сільська рада ЄДРПОУ: 22095099ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-009264-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256077
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-01-009260-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256075
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №4 "ОБРІЙ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31678827ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-01-009262-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256074
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02231933ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ділянки вул. Молодіжна в с. Біла Тернопільського району Тернопільської обл...×-
Поточний ремонт ділянки вул. Молодіжна в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-01-009263-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256072
Білецька сільська рада ЄДРПОУ: 14029160ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники. Придбання матері...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники. Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (Розчинник /ан уайт-спіриту для фарб, емалей та лаків ТМ "FAZENDA" (0,7л)
- ID: UA-2026-09-01-009259-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256071
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40309748ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проектно-кошторисної...×-
ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проектно-кошторисної документації по об'єкту:"Капітальний ремонт покрівлі будівлі корпусу літера "В" (заходи з усунення аварій) з подальшим встановленням альтернативного живлення(сонячної електростанції з системою накопичення електричної енергії) КНП "Вишгородська ЦРЛ" ВМР за адресою: Київська обл., м.Вишгород , вул. Кургузова, 1")
- ID: UA-2026-09-01-009246-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256069
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994391ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-01-009229-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256064
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари (39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і прила...×-
Господарські товари (39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-01-009234-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256063
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" ЄДРПОУ: 22769675ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -