-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ділянки вул. Молодіжна в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009263-a
Завершена
1 194 759.50
UAH з ПДВ
Номер:
a459fd42cded4ef1a0bdb6ff5fc6825c
Внутрішній номер закупівлі:
30256072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009263-a
Замовник:
Білецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029160
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, село Біла, вулиця Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ніколенко Тетяна Олександрівна +380352299893 biletskadzo1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-07-09-003406-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 194 759.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт ділянки вул. Молодіжна в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33768346
-
Контактна особа:
Тесельський Петро Іванович +380673829190
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул.Шептицького,4
Ціна пропозиції
1 194 759.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8fdc875b2e0541abac05bf6fb7bd4387
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009263-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33768346
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул.Шептицького,4
Номер договору:
22/08-1
Сума договору:
1 194 759.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
995 632.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний