-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги публічного виконання музичних творів артистом Національної філармонії Украіни А.Па...×-
Послуги публічного виконання музичних творів артистом Національної філармонії Украіни А.Павловим
- ID: UA-2026-08-31-013450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246623
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ ІМЕНІ МИРОСЛАВА СКОРИКА" ЄДРПОУ: 02225594ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тарілка десертна, тарілка обідня, салатник- ID: UA-2026-08-31-013453-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246622
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №80 до будинку №84 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246621
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дріжджі код ДК 021:2015:15890000-3-Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-31-013447-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246619
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОД ДК 021:2015: 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні п...×-
КОД ДК 021:2015: 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кран кульовий, гофротруба, зворотній клапан, ніпельта інше)
- ID: UA-2026-08-31-013441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246618
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-013445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246617
ГФ «СБ-АЛЬФА» ЄДРПОУ: 36449713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверні замки та комплектуючі- ID: UA-2026-08-31-013443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246616
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М`ясо (Лопатка свинна без кістки, заморожена, ГСТУ 46.019, 1 кг, М'якоть без кістки я...×-
М`ясо (Лопатка свинна без кістки, заморожена, ГСТУ 46.019, 1 кг, М'якоть без кістки яловича, заморожена, ГСТУ 46.019)
- ID: UA-2026-08-31-013444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246615
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (кран шаровий)- ID: UA-2026-08-31-013439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246613
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи (Код ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)- ID: UA-2026-08-31-013438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246612
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнан...×-
ДК 021:2015: 50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (технічне обслуговування вогнегасників)
- ID: UA-2026-08-31-013440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246611
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення, гарячого та холодного водопостачання будівлі головного к...×-
Поточний ремонт системи опалення, гарячого та холодного водопостачання будівлі головного корпусу з прибудовами та підвалом за адресою: м.Чернігів проспект Миру, 211-д (код за ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем центрального опалення)
- ID: UA-2026-08-31-013437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246610
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, маса сиркова солодк...×-
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, сир твердий 45%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, маса сиркова солодка 8% жирності, в асортименті
- ID: UA-2026-08-31-013436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246609
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА КОМАРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189541ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Шатрищанська від будинку №48 до кафе "Ялинка" м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246608
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобільного транспорту- ID: UA-2026-08-31-013434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246607
Немиринецький ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22058690ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -