-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів (м'ячі та метболи).- ID: UA-2026-09-01-005027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251852
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
саморізи,шурупи- ID: UA-2026-09-01-005026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251850
Білогірська школа мистецтв Білогірської селищної ради ЄДРПОУ: 05458072ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної...×-
Послуги з розподілу електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
- ID: UA-2026-09-01-005025-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251849
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-005021-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251848
ПАСІЧНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛІСОВА КАЗКА" ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38026233ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дискуваня та оранки на земельних ділянках Замовника площею 72,00 га- ID: UA-2026-09-01-005022-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251847
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки ЄДРПОУ: 41289356ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест-полоски Акку- ID: UA-2026-09-01-005011-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251845
Комунальне некомерційне підприємство "Золотопотіцька міська лікарня" Золотопотіцької селищної ради ЄДРПОУ: 02000530ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-01-005016-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251844
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №21" КАМ′ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20295380ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб та хлібобулочні вироби- ID: UA-2026-09-01-005013-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251843
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів- ID: UA-2026-09-01-005014-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251841
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засувки високого тиску- ID: UA-2026-09-01-005003-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251839
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ" ЄДРПОУ: 37739041ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (лак, лазур)
- ID: UA-2026-09-01-004998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251838
ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 79560000-7 Послуги з ведення картотек (Звірка документів, оформлення особови...×-
ДК 021:2015 - 79560000-7 Послуги з ведення картотек (Звірка документів, оформлення особових справ, облікових карток, виписка повісток, формування поточних справ у томи, виконання операцій по введенню та виведенню інформації на ПЕОМ (робота не пов'язана з веденням Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів "Оберіг")
- ID: UA-2026-09-01-004997-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251837
Управління цивільного захисту Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 45025219ДК 021:2015: 79560000-7 Послуги з ведення картотекЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ-133- ID: UA-2026-09-01-005010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251836
Вінницька районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00691518ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-01-005005-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251834
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" ЄДРПОУ: 41823846ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей Холодна зварка- ID: UA-2026-09-01-005002-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251833
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -