• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з дискуваня та оранки на земельних ділянках Замовника площею 72,00 га

Завершена

437 598.72 UAH з ПДВ
Номер: 309ce1355aa04d11b800dfd7fe4433a5
Внутрішній номер закупівлі: 30251847
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-005022-a   
Замовник: Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Контактна особа: Бондар Тетяна 380990702022 RBT2008@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 437 598.72 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дискування та комбайнування
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 72 гектар
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 09231, Україна, Київська область, Ржищів, ВУЛИЦЯ ОСВІТИ, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАСАВКА"
Ціна пропозиції 437 598.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 610497b510c34033a584871622a433f8
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-005022-a-a1
Постачальник: ТОВ "РАСАВКА"
Номер договору: 40
Сума договору: 437 598.72 UAH з ПДВ
Сума договору: 364 665.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №40.pdf
pdf
Обгрунтування послуги.pdf