-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засувки високого тиску
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005003-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 21.09.26 00:00)
1 173 700.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
08
год
46
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
94985f6d58a743e7b988b6d9d348f6a5
Внутрішній номер закупівлі:
30251839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005003-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Побережна Тетяна 380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 173 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:04 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:04 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:04 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 173 700.00 Засувки високого тиску