-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кут латунний д15- ID: UA-2026-09-03-008694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282083
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4213 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-008683-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282082
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нитка взуттєва- ID: UA-2026-09-03-008699-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282081
ДК 021:2015: 19440000-2 Синтетичні нитки та пряжаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання: Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U) у кількості 850 (ві...×-
Придбання: Коаксіальний кабель SLL-400 з малими втратами, G37 (RG-8/U) у кількості 850 (вісімсот п'ятдесят) метрів.
- ID: UA-2026-09-03-008680-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282079
Військова частина А4706 ЄДРПОУ: 26632878ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів (запасні частини до легкового автомобіля Renault Duster)- ID: UA-2026-09-03-008681-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282077
КП КНП "Білогірський центр первинної медико-санітарної допомоги" Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 38297440ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-03-008679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282076
Департамент фінансів Закарпатської ОДА ЄДРПОУ: 02313542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-03-008667-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282074
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-008686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282073
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель 50, пензель 75- ID: UA-2026-09-03-008675-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282069
Відділ культури та туризму Корсунь-Шевченківської міської ради ЄДРПОУ: 44133854ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паста Unipak,шпаклівка- ID: UA-2026-09-03-008670-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282068
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Державна та протокольна атрибутика- ID: UA-2026-09-03-008682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282064
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розчин колцеміду, Середовище для культивування, та Розчин трипсину- ID: UA-2026-09-03-008648-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282062
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-008643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282061
Відділ культури та туризму Володарської селищної ради ЄДРПОУ: 43929883ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія соняшникова рафінована дезорована- ID: UA-2026-09-03-008654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282058
ВУЗЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22374922ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло Бустер- ID: UA-2026-09-03-008655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282057
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02010830ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -