-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-01-011419-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258223
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №30 "ОЛІМП" ІМЕНІ Н. М. ШЕВЧЕНКО КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24826816ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (клей)- ID: UA-2026-09-01-011417-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258220
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-01-011416-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258219
ВЕЛИКОВЕРБЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558808ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 18:42)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кондиціонери- ID: UA-2026-09-01-011413-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258217
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАШ ДІМ БЕРЕЗНЯКИ" ЄДРПОУ: 38730076ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія з розподілом- ID: UA-2026-09-01-011412-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258216
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ЄДРПОУ: 02909915ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні ком...×-
Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Миколаївський регіон)
- ID: UA-2026-09-01-011411-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258215
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації (надалі ПКД) по об’єкту: «...×-
виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації (надалі ПКД) по об’єкту: «Капітальний ремонт ДНЗ №111 на вул.Виговського, 1а у м.Львові» Коригування, код ДК 021:2015 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-09-01-011410-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258214
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321682ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-01-011409-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258213
ПОЗАМІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЧАЙКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37000540ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, код - 44420000-0 - Будівельні товари за ДК 021:2015 «Єдиного закупів...×-
Придбання матеріалів, код - 44420000-0 - Будівельні товари за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
- ID: UA-2026-09-01-011405-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258212
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42788771ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексна послуга з оренди екскаватора для здійснення земляних робіт (облаштування компос...×-
Комплексна послуга з оренди екскаватора для здійснення земляних робіт (облаштування компостної ями та вирівнювання ландшафту на території підприємства) кількістю/тривалістю 8 годин
- ID: UA-2026-09-01-011406-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258211
ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-01-011408-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258210
ГРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О. МЕЛЬНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234296ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти за кодом ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-01-011407-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258209
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011404-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258208
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів- ID: UA-2026-09-01-011403-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258207
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-011401-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258206
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-