• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Миколаївський регіон)

Інформація про технічні та якісні характеристики послуг зазначена у договорі

Завершена

35 400.00 UAH з ПДВ
Номер: d04de3f552bf45df9d9664aa817dcbba
Внутрішній номер закупівлі: 30258215
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011411-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Гудимович Олена Анатоліївна 380503007778 hudymovych1-oa@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 35 400.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі швидкістю не менше 20 Мбіт\с, 56553, Миколаївська обл, Вознесенський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, 88
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 36 послуга
Період постачання до 31.12.2029
Місце постачання
Послуги з підключення каналів надання доступу до мережі Інтернет, 56553, Миколаївська обл, Вознесенський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, 88
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2029
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"ДОМАШНІ СИСТЕМИ"
Ціна пропозиції 35 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8f793759da904508a1ab8871fbc15d8a
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011411-a-a1
Постачальник: ТОВ"ДОМАШНІ СИСТЕМИ"
Номер договору: 210826-33Е
Сума договору: 35 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 29 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2029 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
zip
Додаток 1 до ТД. Проєкт Договору (3).pdf.zip