-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання професійних анімаційних послуг- ID: UA-2026-09-04-011033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299713
Ліцей №10 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059028ДК 021:2015: 92330000-3 Послуги відпочивально-розважальних комплексівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі, код ДК 021:2015 39130000-2 - Офісні меблі...×-
Офісні меблі, код ДК 021:2015 39130000-2 - Офісні меблі +
- ID: UA-2026-09-04-011031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299712
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-04-011030-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299710
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-011029-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299709
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних...×-
«Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за адресою: вул. Павла Загребельного, 11 у Печерському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-09-04-011023-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299708
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-04-011007-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299707
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42515118ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні пос...×-
Хімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні послуги хімчистки, які теж інколи обирають замовники).
- ID: UA-2026-09-04-011018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299706
Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05459051ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж...×-
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж (підбір та встановлення вузла обліку теплової енергії системи опалення) нежитлових приміщень будівлі Слобідської окружної прокуратури міста Харкова, за адресою: м. Харків, вул. Тепловозна, 8»
- ID: UA-2026-09-04-011005-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299704
Харківська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910108ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник спостережень розвитку дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивно...×-
Щоденник спостережень розвитку дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання
- ID: UA-2026-09-04-011008-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299700
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення його в єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДССБ) та присвоєння ідентифікатора на об'єкт нерухомого майна
- ID: UA-2026-09-04-011017-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299697
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення LRS-75-12- ID: UA-2026-09-04-011015-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299696
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-04-011019-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299695
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим авт...×-
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва», код ДК 021:2015 60130000-8 – Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-09-04-011016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299694
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва ЄДРПОУ: 38266365ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади для закладів освіти- ID: UA-2026-09-04-011012-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299691
ВІДДІЛ ОСВІТИ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44277935ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо- ID: UA-2026-09-04-011011-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299690
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня" ЄДРПОУ: 01997461ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-