• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)

38 900.40 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
10
год
35
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ca60f2ea02c04081ac6e8e9cfbabe82b
Внутрішній номер закупівлі: 30302956
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000036-a   
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Контактна особа: Філатова Анастасія Володимирівна 380971925137 anastasispring@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 900.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 01:58 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 01:58 - 22.09.2026 16:00
Період оскарження: 05.09.2026 01:58 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 13:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴38 900.40 Реагенти