-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитячі іграшки різні- ID: UA-2026-08-31-013702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246873
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ- ID: UA-2026-08-31-013700-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246872
ЧАБЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558754ДК 021:2015: 39162100-6 Навчальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автотранспоту, а саме: заміна оливи та масляного фільтра, повітря...×-
Послуги з обслуговування автотранспоту, а саме: заміна оливи та масляного фільтра, повітряний фільтр зняття/встановлення, фільтр салона зняття/встановлення, захист піддона картера зняття/встановлення
- ID: UA-2026-08-31-013701-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246871
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гільза для термодатчика L=110- ID: UA-2026-08-31-013697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246869
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 137...×-
Відновлення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 137-Г, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту
- ID: UA-2026-08-31-013696-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246867
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для поточного ремонту водогону за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна:...×-
Матеріали для поточного ремонту водогону за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-08-31-013695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246866
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛЬГОПІЛЬ" ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 34120901ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33710000-0-Парфуми, засоби гігієни та презервативи, номенклатура: 33711900-6- Мило- ID: UA-2026-08-31-013694-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246865
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 39520000-3 Готові текстильні вироби (Ганчірка для підлоги )- ID: UA-2026-08-31-013693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246864
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-013691-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246863
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали( цемент,клей)- ID: UA-2026-08-31-013692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246862
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Ставрів Рівненської обла...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Ставрів Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-013690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246861
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки та технічного обслуговування (діагностика) вогнегасників ВП-5 -1шт- ID: UA-2026-08-31-013689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246860
КЗ Малорозтіцький заклад дошкільної освіти Іршавської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 35161083ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія.- ID: UA-2026-08-31-013688-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246859
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скловолоконна сітка для фаасадних робіт ТМ FASAD Майстер Фасад М145 Premium- ID: UA-2026-08-31-013686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246858
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скоба будівельна 300x100x8 мм, сталь, без покриття, ребриста, пряма- ID: UA-2026-08-31-013685-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246856
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-