-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення матеріалів та продукції, призначених для відзначення, нагородження, а також з...×-
Виготовлення матеріалів та продукції, призначених для відзначення, нагородження, а також забезпечення проведення протокольних заходів для проведення загальнонаціонального конкурсу «Українська мова-мова єднання»
- ID: UA-2026-09-03-012394-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285767
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА МІСЬКА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЄДРПОУ: 26434517ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного забезпечення звукового супроводу концерту шляхом надання у тимчасове...×-
Послуги з технічного забезпечення звукового супроводу концерту шляхом надання у тимчасове платне користування (оренду) комплекту звукового обладнання в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
- ID: UA-2026-09-03-012395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285765
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка" ЄДРПОУ: 02219731ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів...×-
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва
- ID: UA-2026-09-03-012384-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285764
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45483786ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспо...×-
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-012379-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285762
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43876025ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель 6*80,анкер 10*100,саморізи 70,шайба 8- ID: UA-2026-09-03-012388-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285761
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертизи проєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Ка...×-
Послуги з проведення експертизи проєктно-кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт із утеплення фасаду адміністративно будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківскій області, Відділ обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) за адресою: вул. Богуна, 10, м. Городенка"
- ID: UA-2026-09-03-012389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285760
ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Отакара Яроша, 21-А (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-012385-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285758
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Руберойд- ID: UA-2026-09-03-012383-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285755
Житлово-комунальне підприємство №7 ЄДРПОУ: 30473489ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Код ДК 021:201 03221113-1 цибуля ріпча...×-
Код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Код ДК 021:201 03221113-1 цибуля ріпчаста врожаю 2026 року)
- ID: UA-2026-09-03-012347-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285754
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Станція супутникового зв’язку- ID: UA-2026-09-03-012374-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285753
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-03-012381-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285751
КЗ "Іллінецький краєзнавчий музей" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 38046151ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування кондиціонеру- ID: UA-2026-09-03-012382-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285749
Відділ культури та туризму Корсунь-Шевченківської міської ради ЄДРПОУ: 44133854ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обробка та формування кваліфікованого сертифікату- ID: UA-2026-09-03-012378-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285747
КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 45266861ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5) (код та назва за ДК 021:2015: 09130000-9- Нафта і дистиляти)- ID: UA-2026-09-03-012355-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285746
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-03-012377-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285745
КЗ Хмельницький заклад дошкільної освіти №33 «Джерельце» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216536ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -