• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

6 200.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
57
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7a24af9ef21e49b6b47316cb4109e28f
Внутрішній номер закупівлі: 30285764
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012384-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Галушка Олег Анатолійович 380951340694 oleh.halushka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:10 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:10 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:10 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:22

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 480.00 Лот 1 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва Транспортна дільниця
  • Лот №2 ₴496.00 Лот 2. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва Ізюмське ліснитцво
  • Лот №3 ₴248.00 Лот 3. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва Норцівське ліснитцво
  • Лот №4 ₴744.00 Лот 4. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва Балаклійське ліснитцво
  • Лот №5 ₴1 736.00 Лот 5. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва Андріївське ліснитцво
  • Лот №6 ₴496.00 Лот 6. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Ізюмського надлісництва Хотімлянське ліснитцво