-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Турнікет, турнікет типу SWAT-T, бинт гемостатичний, маска з клапаном для штучної вентиляці...×-
Турнікет, турнікет типу SWAT-T, бинт гемостатичний, маска з клапаном для штучної вентиляції легень, пов'язки тиснучі різних моделей на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-015326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288658
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Код ДК 021:2015: 39160000-1 "Шкільні меблі", «Комплект обладнання та засобів нав...×-
Код ДК 021:2015: 39160000-1 "Шкільні меблі", «Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики»
- ID: UA-2026-09-03-015324-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288657
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий кристалічний ( ДК 021:2015: 15830000-5)- ID: UA-2026-09-03-015323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288656
ЗНОСИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558837ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятоши...×-
Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-015325-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288655
Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета ЄДРПОУ: 22059130ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке- ID: UA-2026-09-03-015320-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288652
КНП "Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району" ЄДРПОУ: 38469307ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік «Добрий ранок» 1кг- ID: UA-2026-09-03-015319-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288651
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-03-015318-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288650
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських...×-
ДК 021-2015 (CPV) 15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-03-015317-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288649
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очисник двигуна, AD-BLUE 20 л., очисник двигуна 5 л., омивач скла 5 л.- ID: UA-2026-09-03-015316-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288648
Сільське комунальне підприємство "Поляницякомунсервіс" ЄДРПОУ: 38074503ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карпопля, сочевиця червона ( ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля )- ID: UA-2026-09-03-015315-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288647
ЗНОСИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558837ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Пустомитівському ліцеї №2 імені Васил...×-
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів у Пустомитівському ліцеї №2 імені Василя Кучабського Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015314-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288646
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-03-015313-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288645
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №181 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22336953ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нанесення розмітки полотна доріг спеціальними фарбами на території Луцької міської територ...×-
Нанесення розмітки полотна доріг спеціальними фарбами на території Луцької міської територіальної громади (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-03-015312-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288644
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай,какао- ID: UA-2026-09-03-015311-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288643
ЗНОСИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558837ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування автотранспорту Пежо Боксер АХ 7642 НА 66510000-8 Страхові послуги- ID: UA-2026-09-03-015310-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288642
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 02002760ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -