-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015325-a
Завершена
256 447.00
UAH без ПДВ
Номер:
d8ffb868fe7b4bceacf6866848794415
Внутрішній номер закупівлі:
30288655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015325-a
Замовник:
Ліцей № 23 міста Житомира ім. М.Очерета
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059130
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Лятошинського, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галагуз Майя Григорівна +380975895188 buh.gymnasium23.zt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор відміненої закупівлі - UA-2026-07-16-010922-a
Очікувана вартість:
256 447.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі спортивного залу ліцею №23 ім. М.Очерета за адресою: вул.Б.Лятошинського,14 в м. Житомир (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Місце постачання
10014, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул. Бориса Лятошинського, будинок 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ілючок Єгор Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148314316
-
Контактна особа:
Ілючок Єгор Сергійович 0674215422
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 21, кв. 29
Ціна пропозиції
256 447.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 22:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
df7bdd960e334c8694fa5c31b7460485
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015325-a-a1
Постачальник:
ФОП Ілючок Єгор Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148314316
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 21, кв. 29
Номер договору:
124
Сума договору:
256 447.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний