-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-013244-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286612
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2026-09-03-013245-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286608
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"ДК 021:2015-60180000-3Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезенн...×-
"ДК 021:2015-60180000-3Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів(Послуги автотранспорту МТЗ 82.1) "
- ID: UA-2026-09-03-013249-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286607
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель СИП 2*16, наконечник алюмінієвий, згідно коду ДК 44320000-9 - Кабелі та супутня п...×-
Кабель СИП 2*16, наконечник алюмінієвий, згідно коду ДК 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
- ID: UA-2026-09-03-013239-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286606
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна 750мл- ID: UA-2026-09-03-013234-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286605
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністри- ID: UA-2026-09-03-013232-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-03-013228-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286602
Луцький центр професійно-технічної освіти ЄДРПОУ: 03062970ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водомережі- ID: UA-2026-09-03-013235-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286601
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44397136ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
USB флешка- ID: UA-2026-09-03-013229-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286600
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бочка пластикова- ID: UA-2026-09-03-013219-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286599
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26439905ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-013207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286596
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги за ДК 021:2015:71240000- 2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги ( з розр...×-
Послуги за ДК 021:2015:71240000- 2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги ( з розробки технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок з кадастровими номерами: 1224510100:25:001:0026 площею 0,6000 га; 1224510100:25:001:0027 площею 0,6280 га), під нерухомим майном за адресою: м. П’ятихатки, вул. Привокзальна, 243 Кам’янського району Дніпропетровської області).
- ID: UA-2026-09-03-013211-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286595
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ П'ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052620ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-013222-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286594
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладка клапанної кришки- ID: UA-2026-09-03-013233-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286593
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 клас...×-
Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)
- ID: UA-2026-09-03-013221-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286591
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -