-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П- ID: UA-2026-09-01-009184-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256002
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-009180-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256000
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Праймер для скла - код ДК 021:2015 24910000-6 - Клеї- ID: UA-2026-09-01-009179-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255999
КП ПОЛТАВАЕЛЕКТРОАВТОТРАНС ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03328511ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Веб-камера- ID: UA-2026-09-01-009176-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255995
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Samsung LS24F320GAIXUA- ID: UA-2026-09-01-009172-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255994
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-01-009174-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255992
Ванчиковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04417582ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку брендованої продукції в рамках реалізації природоохоронного заходу «Провед...×-
Послуги з друку брендованої продукції в рамках реалізації природоохоронного заходу «Проведення літньої екологічної школи з метою формування екологічної свідомості та культури співіснування у природі»
- ID: UA-2026-09-01-009173-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255985
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-009160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255984
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (чай чорний 0,1)- ID: UA-2026-09-01-009169-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255983
РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26359075ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-009156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255982
Комунальний заклад культури "Дніпровський художній музей" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 02216000ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче, лопатка свинини- ID: UA-2026-09-01-009166-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255980
Штунський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018190ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комп'ютерної техніки та оргтехніки, заправка катриджів.- ID: UA-2026-09-01-009157-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255979
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області ЄДРПОУ: 37095244ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочин...×-
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочинку, оздоровлення та адаптації членів родин загиблих Захисників і Захисниць, а також членів родин Захисників і Захисниць які перебувають у полоні, або зникли безвісті
- ID: UA-2026-09-01-009168-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255978
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамки- ID: UA-2026-09-01-009159-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255977
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ШИШАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211116ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари за кодом ДК 021:2015 22850000-3- ID: UA-2026-09-01-009148-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255975
ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -